Belize

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Belize kinnisvara müügikuulutusi.

Belize'i müügiks olev kinnisvara

Belize on Kesk-Ameerika idaranniku riik, mis asub Kariibi mere idaosas ja läänes on seda iseloomustanud tõrjumatu džungel. Ranniku rannik on suurepärane Belize Barrier Reef, korallriff, mille paljude saarte, nimetusega Cay, on merepinnast madalamad ja sobivad mereelu jälgimiseks. Metsi südames on Maya impeeriumi varemed: Caracol on tuntud oma tornide püramiidide, Lamanai, vaatega laguunile ja Altun Ha, endise pealinna Belize City kiviviske.

Selle pealinnas on Belmopan. See piirneb põhjaosas Quintana Roo Mehhiko riigiga, idas, kust see avaneb vaade Kariibi merele ja Hondurase lahele, vastavalt lõuna ja lääne suunas vastavalt Izabali ja Peténi Guatemala osakondadele.

See, kas te kolisite Belize'i või otsisite Belize'i müügiks olevat kinnisvara või investeerimisvõimalusi, on kinnisvarasektor siin mitte-kodanike jaoks odavad, suured ja kergesti ostetud.

Kuigi Belize'is müüvad kinnisvara otsivad ostjad ja teised, kes otsivad saareelu, on järjest rohkem ostjaid, kes tahavad tutvuda Mandri-maailma mitmekesisusega.

Corozali linnaosas on aktiivne expats, kes hindavad Mehhiku lähedust ostukeskuste, vaatamisväärsuste ja meditsiiniteenuste jaoks. Laht ja rannik on ilusad ja hinnad on taskukohased. Belize'is, Korazali lähedal, on palju kinnisvara.

Belize Cityil ja Belmopanil on palju suurepäraseid maju ja alasid, kus Belize'is on palju kinnisvara müügiks ja kohtute ärimehed ja saatkonna kõrgemate ametnikega.

Cayo piirkonnas on ilusad jõed, tohutud piirkonnad ja veetavad mäed, mis ulatuvad kuni Guatemala piirini.

Edaspidi lõunasse, Punta Gordale suunas, meelitatakse inimesi talumajapidamiste, kalapüügi ja kauge asukohta. Kaks koha pole täpselt samad ja sort on Belize'i osa!

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Pindala on 1/2 Chunoxi linna piires ja poolel väljaspool linna piire. Chunoxi veeliini saab importida kulinaaret. Jõele tee on valitsuse tee, ja elekt...
Ilus 3 magamistoaga Waterfront Villa Müügiks omaniku poolt San Pedro, Belize. See kolm magamistuba, kaks vannituba, eraomandis veepiiril villa va...
Cod. 31383

Müük Villa, Belize, Belize City, San Pedro, North San Pedro

307,584.15EUR
Müük
Villa

167.23 m²
See kolm magamistuba, kaks vannituba, eraomandis veepiiril villa valmis jaanuaris 2017. naudib tähelepanuväärne päikeseloojanguvaadetega mugavalt oma ...
Cod. 16934

Müük Saar, Belize, Belmopan, Placencia, placencia

527,287.11EUR
Müük
Saar

2972.9 m²
Cool 10,5 troopiline saar müügiks armas Kariibi mere riik Belize. Saar asub kümme minutit paadiga sõita alates armas turist küla Placencia Belize
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB